Контакти

Оплата і доставка

Доставка шин по Україні здійснюється транспортною компанією «Нова Пошта»

 

Накладений платіж: Покупець вносить передоплату на картку, за шини з розрахунку 200грн./шт. При отриманні у відділенні Нової Пошти оплачує вартість замовлення. Окремо в відділенні Нової Пошти оплачується вартість доставки замовлення та вартість послуги «накладеного платежу» за тарифами Нової Пошти.


Повна оплата замовлення на картку банку: Хочете ЕКОНОМИТИ на доставці? Сплатіть товар повністю на картку і не платить за послугу «накладеного платежу». Сплачуйте лише доставку Вашого замовлення! При оплаті на картку , ми відправляємо Вам № карти в СМС повідомленні. Після підтвердження оплати відправляємо Вам № ТТН Нової Пошти про відправку замовлення. При отриманні замовлення Ви оплачуєте лише вартість доставки.

 

Картинка на странице доставка
Картинка на странице доставка

Терміни доставки

 

В середньому доставка займає 1-3 дні, під час замовлення наші менеджери узгоджують терміни. При прийомі замовлення до 15:00 поточного дня, замовлення відправляються протягом поточного дня. Замовлення прийняті після 15:00 поточного дня, оформляються до кінця поточного дня з відправкою в наступний день в першій половині дня.

 

Звертаємо Вашу увагу, що при відправці шин, в т.ч. і зі зворотним доставкою, оформлення та оплата доставки шин і зворотного пересилання грошей лягає на замовника. Інтернет магазин «Планета Коліс» дану послугу не оплачує! Точну вартість даних послуг можливо дізнатися у нашого персоналу за телефонами вказаними на сайті магазина. Доставки в АР Крим і деякі райони України тимчасово не здійснюються.

 

Доставка у Львові

 

Клієнти в м. Львів можуть забрати своє замовлення в нашому магазині за адресою м. Львів, смт. Рудно, вул. Сірка, 20. За цією ж адресою знаходиться СТО (шиномонтаж, рихтування, прокатка, зварювання дисків, зберігання шин).

 

Картинка на странице доставка
Картинка на странице доставка

 

Оплата товарів та послуг

 

- готівкою при покупці і обслуговуванні у м. Львів та в відділеннях транспортної компанії.

 

- електронні платежі здійснюються через переказ, з карти банку замовника на карту банку.

 

- оплата проводиться в національній валюті.

 

Про нашу команду

Стійка мотивація, сучасна система тайм - менеджменту і дух змагання - ось запорука нашої продуктивної праці!