Контакти

Підібрати диски б/у по параметрам

*Примітка

ET - Виліт
DIA - Діаметр центрального отвору
PCD - Діаметр розташування кріпильних отворів

Диски б/у

Фото

Діаметр

PCD

Бренд

Ширина

DIA

ET

Ціна за компл.

Артикул

R17

5x114.3

Mazda

7

67.1

50

2500 грн

d0098

R17

5x112

Dezent

7

66.1

47

10000 грн

d0146

R19

5x112

Dotz

8

70.1

45

24000 грн

d0154

Підбір дисків за параметрами

Стан колісних дисків авто впливає не тільки на комфорт пересування, але й на керованість машини. При цьому постійні навантаження, яким вони піддаються, посилюються і далеко не ідеальним станом вітчизняних доріг, що призводить до пошкодження дисків, нерідко загрожує необхідністю заміни.

Встановлення нових дисків - "задоволення" не з дешевих. Проте, ігнорування проблеми серйозно позначається на безпеці експлуатації транспортного засобу.

У цьому випадку завжди може допомогти інтернет магазин Planeta Kolis, що пропонує, за більш помірною ціною, що були у використанні, але зберегли високі експлуатаційні якості, колісні диски, від яких, з якихось причин відмовилися колишні власники.

Всі вироби, представлені в асортименті магазину, повністю відповідають функціональним вимогам і забезпечуються повноцінною гарантією.

 

Швидкий та зручний пошук

Асортимент інтернет магазину Planeta Kolis дає можливість вигідно придбати колісні диски, які повністю відповідатимуть естетичним та експлуатаційним вимогам покупця. При цьому швидко підібрати необхідні вироби дозволяє зрозуміла і зручна пошукова система онлайн каталогу, у відповідні вікна якої потрібно внести тільки:

- потрібний діаметр диска;

- потрібну ширину;

- ET – величину вильоту диска;

- PCD – діаметр кола розміщення на диску отворів для кріплення;

- DIA – діаметр центрального отвору колісного диска.

Після цього, із запропонованих варіантів, залишиться лише вибрати найбільш привабливі моделі.

Придбання колісних дисків, що були в експлуатації, в багатьох випадках дає можливість істотно знизити витрати автолюбителя, зберігши, при цьому, експлуатаційні можливості транспортного засобу.