Контакти

Коли треба міняти зимові шини на літні і скільки це коштує

Сезонна заміна шин із зимових на літні є завданням номер один, яке необхідно виконати кожному автомобілісту з приходом весни. Річ у тім, що покришки, призначені для водіння в холодну погоду, виготовлені з м'якшої гуми, тому з підвищенням температури їх експлуатаційні якості погіршуються.


Коли треба міняти зимові шини на літні
Кожної весни водії розмірковують, коли ж саме міняти шини на літні, але тут є велика прив'язка до погоди. Поспішати із цим не варто, оскільки температура повітря у березні коливається і може навіть опускатися нижче нуля.

 

Експерти радять ставити літні шини, коли минуть морози і температура за вікном стабільно триматиметься 10 градусів тепла і вище. Навіть, якщо вже є такі температурні показники, то варто перевірити прогноз погоди. За даними сайту Sinoptik.ua, лише в останній декаді березня 2024 року температура триматиметься у межах 8-10 градусів тепла.

 

Але надто затягувати зі зміною зимових шин також не варто. Це може призвести до зношування гуми та втрати шипів. Зимова гума м’якша і при нагріванні стирається дуже швидко. Зазвичай заміна зимових шин на літні припадає на кінець березня - початок квітня.


Скільки коштує сезонна заміна шин у Львові
Зазвичай, у період сезонної заміни шин, в автомайстернях велике завантаження і водіям навіть доводиться вичікувати у черзі. Деякі шиномонтажні відкривають запис наперед.

 

Ціни на заміну шин залежить від діаметра коліс та виду авто. Вартість такої послуги стартує від 400 грн і може сягати 1500 грн.

 

Якщо вам потрібен якісний шиномонтаж у м. Львів, звертайтесь до нашого автосервісу!

Попередня стаття Дивитися усі статті Наступна стаття