Контакти

Історія бренду К2 - якісна автомобільна хімія та косметика

Понад 30 років діяльність польського підприємства INTER-GLOBAL нерозривно пов'язана із виробництвом хімії та косметики для автотранспорту. Реорганізація компанії у 2008 році призвела до створення єдиної організації MELLE. Вся автохімія та автокосметика випускається під брендом К2.

 

Впроваджена система стандартів допомагає ретельно контролювати всі етапи роботи – проектування, виробництво, збут. Сучасні лабораторії компанії розробляють нові продукти, а також контролюють поточні випуски. Численні нагороди та премії, подяка сотень клієнтів – промовистий показник роботи компанії та якості продукції, що випускається.

 

Визнання серед автолюбителів і професіоналів завжди було потужним мотиватором для створення нових інноваційних продуктів. Продукти бренду К2 завжди відрізняє стильний дизайн, а також можливість побачити миттєвий результат вже після першого застосування.

 

Асортимент торгової марки К2:

K2 AKRA – засіб для чищення двигунів та сильно забруднених деталей автомобілів. Прекрасно очищає двигун та інші компоненти автомобіля, а також інструменти, промислове обладнання та поверхні. Спеціально розроблений склад активних наночастинок разом з інгібіторами корозії – видаляє забруднення оливою, мастилом;
K2 PRO – серія професійної автокосметики різного призначення (покриття для шин, склоочисники, засоби для регенерації пластику, активна піна, гідрофобні шампуні);
K2 Bond – силікони, універсальні клеючі засоби, бандажі;
K2 Turbo представляє різні воскові пасти для кузова;
K2 Vinci Roco, Vento, Creo, Stereo, Gecko, Maxima – серія ароматизаторів;
K2 07 – лінійка багатофункціональних продуктів для запобігання корозії елементів;
К2 Alaska – продукти розморожування стекол;
K2 Klima – лінійка очисників системи кондиціювання;
K2 Kuler – серія антифризів.

 

Ви можете придбати багато продуктів автомобільної хімії та косметики К2 у нашому інтернет-магазині.

Попередня стаття Дивитися усі статті Наступна стаття