Аксесуари

Картинка акссесуаров
Миюча губка
Миюча губка з комірчастою структурою. Виконана із спеціального мікроволокна. Розрізний ворс ефективно розпушує і видаляє бруд, не даючи їй забиватися в губку.
130 грн
Картинка акссесуаров
Проставки
Колісні проставки є металевими плоскими деталями круглої форми, встановленими між маточкою автомобіля і самим колісним диском.
270 грн
Картинка акссесуаров
Ковпачки на болти
Ковпачки на колісні болти 19мм комплект 20 шт Хром, Захисні накладки кришки болтів для литих дисків.
170 грн

Корисні аксесуари

Навіть дуже ощадливий режим експлуатації авто, їзда по найякісніших дорогах і неагресивна манера водіння не виключає необхідності регулярного обслуговування та ремонту різних вузлів та агрегатів транспортного засобу.

Не є винятком і колеса автомобіля, від яких залежить комфорт і безпека пересування на автомобілі. Тому вони також вимагають періодичного обслуговування, а іноді і ремонту.

Ці процедури передбачають, як мінімум, очищення колісних дисків та шин від забруднення, і, як максимум, заміну зношених елементів на нові.

В їх ефективному проведенні завжди може допомогти онлайн магазин Planeta Kolis, що пропонує якісні аксесуари, від найбільш авторитетних виробників, що дозволяють підтримувати потрібні експлуатаційні характеристики коліс, поліпшити їх функціональні можливості або відновити технічний стан.

 

Швидко та доступно

Асортимент інтернет магазину Planeta Kolis дозволяє придбати багато з того, що дозволяє утримувати колеса авто на високому функціональному рівні, включаючи:

- спеціальні губки для видалення різних забруднень;

- різні вставки, що дозволяють адаптувати колісні диски до нестандартних умов експлуатації;

- всілякі болти, для кріплення коліс;

- спеціальні інструменти, а також багато інших корисних аксесуарів і деталей.

Зрозуміла та зручна пошукова система онлайн каталогу, спеціалізованого інтернет магазину шин та колісних дисків Planeta Kolis, дає можливість швидко ознайомитись з представленою продукцією та придбати все необхідне, перебуваючи у будь-якому регіоні країни.

Магазин пропонує об'єктивні ціни на корисні аксесуари, зручну форму оплати та забезпечує швидку доставку покупок.